Wyświetl pojedynczy post
Jeremi
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8608
Stary 03.11.2011, 10:02
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Grunt to się nie napalać na wygraną. Potem będzie mniejsze rozczarowanie. Prawda jest taka, że z przed 2-3 lat za Skorży takie Fulham byłoby do ogrania/zremisowania na luzie. Teraz jest to z różnych przyczyn mało możliwe. Licze na walkę a wynik jest mniej ważny.
Tak na luzie byśmy ich ograli za Skorży. Weź mnie nie rozśmieszaj Tak jak inne potęgi piłki m,in. estońskiej
jeremi
Odpowiedz cytując