Gordian napisał(a):

|
Grunt to się nie napalać na wygraną. Potem będzie mniejsze rozczarowanie. Prawda jest taka, że z przed 2-3 lat za Skorży takie Fulham byłoby do ogrania/zremisowania na luzie. Teraz jest to z różnych przyczyn mało możliwe. Licze na walkę a wynik jest mniej ważny.
|
Tak na luzie byśmy ich ograli za Skorży. Weź mnie nie rozśmieszaj

Tak jak inne potęgi piłki m,in. estońskiej