SirCycorus napisał(a):

PS. To mój pierwszy post, więc dzień dobry wszystkim
|
siemano, na przyszłosc sprawdzaj tematy bo jak już Ci napisali jest juz taki
tarantulaw2 napisał(a):

|
wytrzymałość Meliksona jest za niska
|
To jest jakiś dramat, po 30tu minutach niema siły biegać...
po 2 jak sie gra na stadionie Poloni W to na trybunach są flagi Groclinu
I ogólnie, w wersji ang komentator wymawia tylko nazwiska Lameya Jaliensa i Ilieva
ogólnie Fifka na + dobrze sie gra, duzo lepsza od 2011
Pozdro
