Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 03.11.2011, 09:39
SirCycorus napisał(a):Wyświetl post
PS. To mój pierwszy post, więc dzień dobry wszystkim
siemano, na przyszłosc sprawdzaj tematy bo jak już Ci napisali jest juz taki

tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
wytrzymałość Meliksona jest za niska
To jest jakiś dramat, po 30tu minutach niema siły biegać...
po 2 jak sie gra na stadionie Poloni W to na trybunach są flagi Groclinu
I ogólnie, w wersji ang komentator wymawia tylko nazwiska Lameya Jaliensa i Ilieva
ogólnie Fifka na + dobrze sie gra, duzo lepsza od 2011
Pozdro
Odpowiedz cytując