Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gniewko
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: FFO
Offline
#
17465
03.11.2011, 00:44
to co uwazacie ze jak ktokolwiek kupi jakis klub teraz to juz dwie Amiki. ludzie opanujta sie! to jak juz ktos tam napisal nie Legia ale Daewoo ale rowniez nie Wisla ale Kabel (hehe). nom wiec wlasnie.
gniewko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gniewko
Znajdź inne posty napisane przez gniewko