Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gniewko
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: FFO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17465
Stary 03.11.2011, 00:44
to co uwazacie ze jak ktokolwiek kupi jakis klub teraz to juz dwie Amiki. ludzie opanujta sie! to jak juz ktos tam napisal nie Legia ale Daewoo ale rowniez nie Wisla ale Kabel (hehe). nom wiec wlasnie.
Odpowiedz cytując