Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
5754
02.11.2011, 23:34
xanti polecam ci Darnela Situ jeśli masz wystarczająco funduszy lub N'Gorana. Jest tani i w miarę solidny.
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555