|
Moim zdaniem w obecnej formie i w obecnym składzie kadrowym nie mamy żadnych szans z zespołem z Londynu.
Jeżeli tylko kompletnie nas nie zlekceważą tak jak miało to miejsce w Krakowie, i zagrają na co najmniej 70% swoich możliwości.
Żal będzie znowu oglądać tą wyrafinowaną taktykę Maaskanta polegającą na braku taktyki, poza murowaniem bramki-oczywiście.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|