Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5751
Stary 02.11.2011, 22:45
Całkiem u mnie nieźle spisuje się Danch. Ponad to udało mi się sprowadzić Colina Coosemansa naprawdę świetny. Nie puścił bramki w 4 kolejnych meczach w lidze. Ponad to Vaughan bardzo dobry napastnik. Staram się skupować perspektywicznych Polaków.
W pierwszym sezonie awans do LM po wygranej z Dinamo Zagrzeb. Grupa: Lyon,Man C i Real. 0 zdobytych punktów No i oczywiście obronione mistrzostwo z przewagą 2 pkt. nad Polonią i 4 nad Śląskiem
Odpowiedz cytując