Całkiem u mnie nieźle spisuje się Danch. Ponad to udało mi się sprowadzić Colina Coosemansa naprawdę świetny. Nie puścił bramki w 4 kolejnych meczach w lidze. Ponad to Vaughan bardzo dobry napastnik. Staram się skupować perspektywicznych Polaków.
W pierwszym sezonie awans do LM po wygranej z Dinamo Zagrzeb. Grupa: Lyon,Man C i Real. 0 zdobytych punktów

No i oczywiście obronione mistrzostwo z przewagą 2 pkt. nad Polonią i 4 nad Śląskiem