Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5750
Stary 02.11.2011, 22:36
jcts - u mnie w grze Nunez skończył w Sheriff Tyraspol, straszne wahania formy, a co do Bitona miałem wrażenie, że znajde wielu lepszych napastników - sprawdź Gawlika z Ruchu (ale nie wiem czy on nie był newgenem u mnie, musze sprawdzic)

xanti1906 - Czekaj dobrze się zapowiada, po trzecim sezonie koniec rozwoju, w zasadzie tylko odbior i krycie ma na dobrym poziomie, na ekstraklase wystarczy, na puchary za słabo
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując