Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 02.11.2011, 22:29
U mnie w Wiśle Czekaj gra naprawdę dobrze, wystawiam go w podstawowym, zbiera najwyższe oceny ze wszystkich środkowych. Kupiłem też Celebana na prawą obronę, chciałem Wasilewskiego, ale nie byłem w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym. Ogólnie chcę z Wisły w miarę polski klub zrobić. Do ataku udało mi się kupić Laminę Diarrę z Partizana, 170k euro, bo był wystawiony na sprzedaż.
Odpowiedz cytując