Wyświetl pojedynczy post
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5748
Stary 02.11.2011, 22:27
Ja narazie do LM awansowałem po horrorze z Glasgow Rangers. W pierwszym meczu na wyjeździe w 45min. Iliev drugą żóltą zarobił. W drugiej połowie Szkoci przycisnęli no i strzelili 2 bramy, ale w ostatniej minucie miałem karnego po rajdzie Meliksona, no i 2-1. W rewanżu szybko strzelił Bunoza z rożnego (już 8 goli w sezonie z główki ma) no a potem kilka oni akcji kilka ja, ale utrzymałem. W grupie mam CSKA, Chelsea i Leverkusen. Pierwszy mecz przegrałem z CSKA na wyjeździe 3-2, mimo że prowadziłem 1-0 długo.
Superpuchar wygrałem 3-1 z Legia, w lidze narazie 2 jestem.
Wykupiłem Nuneza(wymiata u mnie jako długodystansowiec) i Bitona.
Gram bardzo ofensywną taktyką, dużo strzelam, ale dość dużo tracę też.
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując