Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5747
Stary 02.11.2011, 22:11
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Większość meczów to urlopy. W sumie gram sam tylko europejskie + mecze topowe. Nudzi mnie patrzenie, jak się uganiają za piłką z Zagłębiem.

Co do kolegów wyżej, to serio na naszych rodzimych zawodnikach można coś zbudować. Cel - wygranie LM 11 Polakami w meczu finałowym haha. A na ten czwarty sezon, to domknięta kadra nie powiem... prezentuje się dobrze. Póki co w Europie 1/8 LE (2. sezon, odpadłem z Wovles) i 1/16 LM (3. sezon, Barca).

Pawlolek

w zasadzie mam identyczne wyniki
plus oczywiście absolutna dominacja w lidze
dlatego tez za pół sezonu w grze dodadzą mi się inne ligi

ps.
Chyba, że się wkurzę, kupie Rybusa, Żyro (za około 3-4 mln euro i będzie prawie cala jedenastka), problem przynajmniej u mnie jest tylko z porządnym rozgrywającym - ofensywnym pomocnikiem albo wysuniętym rozgrywającym, ciężko naprawdę dopiero polskiego grajka znaleźć
a co do bramkarzy to kupować Słowika z Jagiellonii - on i Kurto dają naprawdę duży spokój na bramce.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując