arrosmay napisał(a):

W 2 tygodnie 4 sezonu :O Niezłe tempo narzuciłeś
|
Większość meczów to urlopy. W sumie gram sam tylko europejskie + mecze topowe. Nudzi mnie patrzenie, jak się uganiają za piłką z Zagłębiem.
Co do kolegów wyżej, to serio na naszych rodzimych zawodnikach można coś zbudować. Cel - wygranie LM 11 Polakami w meczu finałowym haha. A na ten czwarty sezon, to domknięta kadra nie powiem... prezentuje się dobrze. Póki co w Europie 1/8 LE (2. sezon, odpadłem z Wovles) i 1/16 LM (3. sezon, Barca).