Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5744
Stary 02.11.2011, 21:56
Orson napisał(a):Wyświetl post
Najlepsza trójka to Milik, Kupisz oraz Janicki - najlepszy obrońca z polskiej ligi, w 3 sezonie strzelił 10 bramek z głowy po rzutach rożnych (btw. najlepiej dac wrzutki w pole bramkowe, N atakującego bramkarza, OS nabiegajacych - 2 sezony szukałem optymalnych ustawien)

ogólnie więcej Polaków z miarę jako takimi statystykami - można spokojnie budować dobry skład w proporcjach 50-50 z obcokrajowcami

Możdżeń też dobry i też do wyciągniecia przy odrobinie szczęscia, Kowalczyk niezły na zmiennika, ponadto Matras, M. Wilk dobrze się rozwijają.
Ja dodam że Czekaj i Brud też nieźle się spisują chociaż nie mają powalających atrybutów
Odpowiedz cytując