Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5742
Stary 02.11.2011, 21:49
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Ja tam zaczynam czwarty sezon właśnie... Polecam Wam Milika z Górnika, fajnie się sprawdza.
W 2 tygodnie 4 sezonu :O Niezłe tempo narzuciłeś
Odpowiedz cytując