Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
pc1988
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
8595
02.11.2011, 21:39
To już cios po nizej pasa czy Anglicy chca wygrac w taki sposób oszukując w Polsce organizxacyjnie byli dobrze przyjeci. Wstyd ze tak dobry klub szuka tanich sztuczek
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 02.11.2011 o godz. 22:01.
pc1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pc1988