Coraz weselej:
http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...iechowski.html
Cytat:
|
Czy gdyby doszło to tej transakcji Wojciechowski byłby właścicielem dwóch klubów w ekstraklasie? Okazuje się, że nie koniecznie. Mówi się o tym, że licencję Polonii na grę w ekstraklasie chętnie wykupiłby Bałtyk Gdynia. Grający obecnie w II lidze klub od ponad roku ma wsparcie ze strony Amiki. (firma z Wronek jest głównym sponsorem Lecha Poznań).
|
Czyli rozumiem, że dwóch Polonii nie będzie, ale będą dwie Amiki? Czeski film.