Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17460
Stary 02.11.2011, 21:09
Coraz weselej:

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...iechowski.html

Cytat:
Czy gdyby doszło to tej transakcji Wojciechowski byłby właścicielem dwóch klubów w ekstraklasie? Okazuje się, że nie koniecznie. Mówi się o tym, że licencję Polonii na grę w ekstraklasie chętnie wykupiłby Bałtyk Gdynia. Grający obecnie w II lidze klub od ponad roku ma wsparcie ze strony Amiki. (firma z Wronek jest głównym sponsorem Lecha Poznań).
Czyli rozumiem, że dwóch Polonii nie będzie, ale będą dwie Amiki? Czeski film.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując