Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15336
Stary 02.11.2011, 20:47
kibic_wisełki napisał(a):Wyświetl post
(...)
Czy jest na sali lekarz?

Kibicem Wisełki jesteś chyba tylko z nazwy. Albo jesteś tak młody, że nie pamiętasz oprawy na mecz z Legią i płótna z hasłem: "Surma wanted only dead".

Nic ci to nie mówi?

Twoja propozycja to nie science-fiction, ale horror. Ćwielong w ataku, Magiera na lewej obronie, Kokos na stoperze... Z taką paką bilibyśmy się z Pasami o pozycję czerwonej latarni, a nie o MP.

Rozumiem, że to był żart, ale bardzo słaby.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując