kibic_wisełki napisał(a):

Czy jest na sali lekarz?
Kibicem Wisełki jesteś chyba tylko z nazwy. Albo jesteś tak młody, że nie pamiętasz oprawy na mecz z Legią i płótna z hasłem: "Surma wanted only dead".
Nic ci to nie mówi?
Twoja propozycja to nie science-fiction, ale horror. Ćwielong w ataku, Magiera na lewej obronie, Kokos na stoperze... Z taką paką bilibyśmy się z Pasami o pozycję czerwonej latarni, a nie o MP.
Rozumiem, że to był żart, ale bardzo słaby.