Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8590
Stary 02.11.2011, 19:53
Jaworznianin napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego Jirsak nie jest w kadrze meczowej na Fulham? Kontuzja czy zdaniem trenera za słaby nawet od... Bruda czy tego boiskowego statysty, zarabiającego gruby szmal (czyt. Garguły)?
Ja pier...

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...le_z_genkovem/
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując