Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Jaworznianin
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
8588
02.11.2011, 19:44
Dlaczego Jirsak nie jest w kadrze meczowej na Fulham? Kontuzja czy zdaniem trenera za słaby nawet od... Bruda czy tego boiskowego statysty, zarabiającego gruby szmal (czyt. Garguły)?
Jaworznianin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaworznianin
Znajdź inne posty napisane przez Jaworznianin