BlurgH napisał(a):

A ja mysle ze jak iskrzy to dobrze. Przynajmniej wiemy ze cos sie dzieje w druzynie i treneiro ma jakies zastrzezenia do skorokopow po ichniejszych ostatnich wyczynach. I niech ich tam od czasu do czasu zjebie, niech pokaze ze nie jest miekim hujem robiony.