Cytat:
|
Mamy obecnie LE, z tego powinnismy sie cieszyc i patrzac chociazby na APOEL z ktorym sie mierzylismy wiemy jak wiele nam do tej LM brakuje.
|
3 minuty tyle nam brakowało, musimy zacząć sprowadzać zawodników co umią "aktorzyć" na boisku, prócz maora chyba nikt tak nie robił
