Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8587
Stary 02.11.2011, 17:50
Cytat:
Mamy obecnie LE, z tego powinnismy sie cieszyc i patrzac chociazby na APOEL z ktorym sie mierzylismy wiemy jak wiele nam do tej LM brakuje.
3 minuty tyle nam brakowało, musimy zacząć sprowadzać zawodników co umią "aktorzyć" na boisku, prócz maora chyba nikt tak nie robił
Odpowiedz cytując