|
Skorża - 1 sezon jego w legii tragiczny jak cholera, w drugim bo całkiem niezłych transferach bardzo fajny. RM też potrzebuje czasu, teraz SV dał mu takich zawodników aby szybko i sprawnie awansować do LM. Nieudało się poskładać drużyny, więc trzeba mu dać czas i czas, przykład Apoel po 3 latach prawie tą samą 11 gra świetnie w europie.
Sam pewnie by przyznał że skład wisły nie jest kompletny, robi z drużyną co w jego siłach. Natomiast sam chciał zagrać ofensywnie przeciwko PBB, ale zawodnicy byli myślami przy wypłacie...
Ostatnio edytowane przez syryls : 02.11.2011 o godz. 17:23.
|