|
1. Nie wiem gdzie ty widzisz dwóch defensywnych pomocników.
2. Kogo miał postawić w ataku?
3. Całe forum i kibice na stadionie domagali się Polaków i narzekali, że Maaskant nie chce wystawiać Polaków, to jak wystawił to znów jakieś pretensje.
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a w meczu z nami Lech nie istniał, głównie dzięki tym DWÓM DEFENSYWNYM POMOCNIKOM, tak samo jak świetna Legia nie istniała w meczu niedzielnym.
|