Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6901
Stary 02.11.2011, 16:38
1. Nie wiem gdzie ty widzisz dwóch defensywnych pomocników.
2. Kogo miał postawić w ataku?
3. Całe forum i kibice na stadionie domagali się Polaków i narzekali, że Maaskant nie chce wystawiać Polaków, to jak wystawił to znów jakieś pretensje.

Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a w meczu z nami Lech nie istniał, głównie dzięki tym DWÓM DEFENSYWNYM POMOCNIKOM, tak samo jak świetna Legia nie istniała w meczu niedzielnym.
Odpowiedz cytując