River napisał(a):

|
Odense. Mowi Ci to cos? Przypomne, ze z nimi dostalismy u siebie 1-3, a Odense to w tej chwili zespol ze srodka tabeli ligi dunskiej gdzie liderem jest... oczywiscie Kopenhaga, ktora w miniony weekend na luze ograla te Odense i to na ich boisku.
|
Z Odense to nie przeciwnik zagrał dobrze, lecz Wisła zagrała TRAGICZNIE. Gdzieś w meczu z APOELEM (ostatnim tak naprawdę dobrym w pucharach, gdyż Fulham przyjechało do nas wygrać na stojąco bez 4 najlepszych graczy i ten mecz nie jest miarodajny) uszło z nas powietrze i gramy w pucharach niczym flak, traktując ligę europejską niczym zło konieczne. Kopenhaga prawdziwą "siłę" pokazuje w lidze europejskiej , gdzie zajmują 3 miejsce z jedną nieprzekonującą wygraną (1:0) nad słabiutkim Vorskla.