Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6900
Stary 02.11.2011, 16:06
Zawsze popierałem Maaskanta, ale ostatnio zaczyna mnie drażnic kilka kwestii.

1. uporczywe granie dwoma defensywnymi pomocnikami co przy czterech obrońcach daje już 6 defensywnych zawodników na boisku jednocześnie. czy na jakieś Podbeskidzie, ŁKS czy inną Limanovie trzeba się non-stop bronić?

2. uporczywe stawianie 1 napastnika. Tak, wiem z Podbeskidziem zagrało ich dwóch...

3. ....a więc fakt, że wpuszcza najsłabszego w meczu z Limanovią Boguskiego zamiast kogo innego

a kogo zapytacie? a chociażby Ilieva do ataku z Bitonem a w jego miejsce na skrzydle dać szansę Paljicowi

I jeszcze co do słów Ziziego: Są mecze (ostatnio z Lechem na wyj) gdzie na prawdę wyglądało to przyzwoicie.

noooo tylko przypomnij sobie jaką w tym meczu Lech odstawił totalną padaczkę
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 02.11.2011 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując