Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
3460
02.11.2011, 15:39
Fulham Londyn - Wisła Kraków 2-3 (1-1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Jovanović, Diaz -Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Biton, Iliev
Zmiany : Genkov , Boguski ,Brud
Bramki: Biton, Kirm ,Genkov
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi