Temat
:
Hattrick
Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
Od: 07.2010
Offline
#
62
02.11.2011, 15:06
Macie swojego kandydata w najbliższych wyborach do U20? Jeśli nie, to pomożecie Wiślakowi?
http://www75.hattrick.interia.pl/Wor...OfficeTypeID=4
Bardzo będę wdzięczny za każdy głos.
Brzytwa128
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzytwa128
Znajdź inne posty napisane przez Brzytwa128