TRZEBINIAnin napisał(a):

^^
A gdzie napisałem ze SV ma ściagnac kolejnego miernego trenera? czemu sobie cos dopisujesz do tego co napisałem? bo tak Ci wygodniej? jak mamy tak dyskutować to odbij. Napisałem niech SV szuka, znajdzie lepszego, a w tym czasie RM dalej bedzie kaleczył - wtedy zamienić.
|
Cytat:
Czy jestem za wyjebaniem Roberta?
Jestem za tym aby nawet dziś, podpisać nową 2-3 letnią umowe ze Stanem V. i niech od dziś szuka trenera za Roberta
|
TO inaczej. Skad domniemanie ze SV znajdzie lepszego trenera od Roberta, skoro to właśnie "mierny"
Robert był jego pomysłem ?
TRZEBINIAnin napisał(a):

Robert M. to mierny europejski trener
|
TRZEBINIAnin napisał(a):

To po co szukał Meliksona skoro jego pomysłem był mierny Branco?
Daj sobie spokój. kończe, narazie
|
No i na tym zakończmy bo niedługo sie okaże że Marcelo i Błaszczykowski to równiez pomysły Stana.