Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6890
Stary 02.11.2011, 13:24
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
^^

A gdzie napisałem ze SV ma ściagnac kolejnego miernego trenera? czemu sobie cos dopisujesz do tego co napisałem? bo tak Ci wygodniej? jak mamy tak dyskutować to odbij. Napisałem niech SV szuka, znajdzie lepszego, a w tym czasie RM dalej bedzie kaleczył - wtedy zamienić.
Cytat:
Czy jestem za wyjebaniem Roberta?
Jestem za tym aby nawet dziś, podpisać nową 2-3 letnią umowe ze Stanem V. i niech od dziś szuka trenera za Roberta
TO inaczej. Skad domniemanie ze SV znajdzie lepszego trenera od Roberta, skoro to właśnie "mierny"
Robert był jego pomysłem ?

TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post

Robert M. to mierny europejski trener
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
To po co szukał Meliksona skoro jego pomysłem był mierny Branco?
Daj sobie spokój. kończe, narazie
No i na tym zakończmy bo niedługo sie okaże że Marcelo i Błaszczykowski to równiez pomysły Stana.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 02.11.2011 o godz. 13:34.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując