|
Ja z wnioskiem formalnym.
Jako że zbliżamy się do wielkiego święta jakim niewątpliwie są derby.
Wnoszę o:
powstrzymanie się od banowania, nakładania upomnień, blokowania dostępu itp przez moderatorów w stosunku do użytkowników którzy w czasie przed i krótko poderbowej gorączki, w sposób, niekulturalny, nietaktowny, obraźliwy, uwłaczający itp będą pisać o klubie piłkarskim naszych rywalek.
Reasumując, czysta żywa nienawiść przelana na klawiatury niech zaleje to forum!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|