Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6885
Stary 02.11.2011, 13:00
Chociaż na meczu z Podbeskidziem miałem odruch wymiotny (dobrze że nie zamówiłem nic z cateringu stadionowego)

Z jednej strony nie ma kim grać racja - Jirsak czy Garguła to zmiany na 30 minut zepnie się i coś mu wyjdzie, na obronie nie ma kto grać w ataku jeden napadzior tak kopany że się coraz bardziej o niego boje. Ok mamy sieczkę z kadry ale:

Ambicja i motywacja to leży i kwiczy mam nadzieje że to stan przejściowy.

Na derbach możemy grać i samym Boguskim w ataku ale ma być widać agresję i walkę gryźć trawę walczyć na całego itp itd. Obawiam się że jak wróci Melikson będziemy zawiedzeni. (Za duże oczekiwania)

Pan RM aby pokazać że ma zostać w Wiśle musi nauczyć ich walczyć i gryźć trawę. Nawet przy takich wynikach przy ambitnej grze IMHO stadion się będzie wypełniał.
Odpowiedz cytując