|
Klub chyba nie chce załamywac kibiców, ale Radek raczej juz nie wystąpi w tej rundzie.
E: Framat oby oby naprawde sie rozglądali a nie znowu mydlenie oczu
Ostatnio edytowane przez szprotson : 02.11.2011 o godz. 12:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|