|
O tym jak dobrze Maaskant przygotował Wisłę do LM świadczą wyniki Apoelu - to jest drużyna na europejskim poziomie a samo wygranie z Nią meczu na Reymonta należy z naszym potencjałem uznac za sukces.
Odnośnie tego co pisał FraMat to oczywiste, że po zwolnieniu Maaskanta ten znajdzie klub z ambicjami podobnie jak to zrobił Petrescu gdzie jednak za ambicjami idą pieniądze przystające do owych ambicji i zrobi dobry wynik podczas gdy my będziemy gnic z jakimś polskim czarodziejem.To jest scenariusz, który żądają internetowi krzykacze...
|