Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6879
Stary 02.11.2011, 12:25
O tym jak dobrze Maaskant przygotował Wisłę do LM świadczą wyniki Apoelu - to jest drużyna na europejskim poziomie a samo wygranie z Nią meczu na Reymonta należy z naszym potencjałem uznac za sukces.
Odnośnie tego co pisał FraMat to oczywiste, że po zwolnieniu Maaskanta ten znajdzie klub z ambicjami podobnie jak to zrobił Petrescu gdzie jednak za ambicjami idą pieniądze przystające do owych ambicji i zrobi dobry wynik podczas gdy my będziemy gnic z jakimś polskim czarodziejem.To jest scenariusz, który żądają internetowi krzykacze...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując