Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6878
Stary 02.11.2011, 12:21
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
heh takie gówniane teksty ostatnimi czasy bawi mnie najbardziej.

A Np pan Orest Lenczyk we Wrocławiu też nie sprawił ze zawodnicy zaczeli grac lepiej... NI CHUJA jak to napisałes, po prostu miał czarodziejską różdzke i z tych samych zawodników którzy bronili sie przed spadkiem zaczarował i zaczeli bić sie o mistrza.

Robert M. to mierny europejski trener który sie dopiero uczy, kto wie, moze nie nauczy sie niczego i bedzie mierny zawsze, a moze cos z niego jeszcze bedzie.
Na dzień dzisiejszy to mierny trener który w całej swojej karierze osiągnął mistrzostwo Polski z drużyną która co rok o mistrza walczy. Innych sukcesów brak.
Pan Orest...

Pan Urban mając ciekawy skład w Lubinie nie sprawił że piłkarze grają lepiej
Pan Michniewiczicz nie sprawił że Jaga gra lepiej
Pan Skorża którego nie zwolnili...sprawił po ROKU czasu że Legia gra lepiej
Pan Ulatowski nie sprawił ze Cracovia zaczęła grać lepiej

Ale idzmy dalej. Jak sam napisałeś Maaskant to mierny europejski trener. A którego polskiego trenera można uznać ...europejskim ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując