Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10353
Stary 02.11.2011, 12:17
Zastanawiam sie nad zagraniem czegoś takieg :
Bayern - Napoli +1,5
Villarreal - Man City +1,5
Benfica - FC Basel +1,5
Ajax - Dinamo Zagrzeb +1,5
Ol. Lyon - Real Madryt +1,5
kurs : 2,63

Benfica - FC Basel (H1) 1
Ol. Lyon - Real Madryt 2
Man Utd - Otelul Galati (H1) 1
Ajax - Dinamo 1
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 02.11.2011 o godz. 12:29.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując