Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6877
Stary 02.11.2011, 12:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale czy będzie miało sens zwalnianie go ?

Nagle Kirm sobie przypomni jak sie gra, Paljić nauczy sie grac w obronie, Chavez trzymać linię, Lamey zlapie prędkość a Pareiko nie puści zadnej bramki ? Ni chuja
heh takie gówniane teksty ostatnimi czasy bawi mnie najbardziej.

A Np pan Orest Lenczyk we Wrocławiu też nie sprawił ze zawodnicy zaczeli grac lepiej... NI CHUJA jak to napisałes, po prostu miał czarodziejską różdzke i z tych samych zawodników którzy bronili sie przed spadkiem zaczarował i zaczeli bić sie o mistrza.

Robert M. to mierny europejski trener który sie dopiero uczy, kto wie, moze nie nauczy sie niczego i bedzie mierny zawsze, a moze cos z niego jeszcze bedzie.
Na dzień dzisiejszy to mierny trener który w całej swojej karierze osiągnął mistrzostwo Polski z drużyną która co rok o mistrza walczy. Innych sukcesów brak.

AAA i awansował do Ligi Europejskiej
(co by mu nie odbierac to jednak sukces)
Powód: liga europejska !
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 02.11.2011 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując