szprotson napisał(a):

ale czy będzie miało sens zwalnianie go ?
Nagle Kirm sobie przypomni jak sie gra, Paljić nauczy sie grac w obronie, Chavez trzymać linię, Lamey zlapie prędkość a Pareiko nie puści zadnej bramki ? Ni chuja
|
heh takie gówniane teksty ostatnimi czasy bawi mnie najbardziej.
A Np pan Orest Lenczyk we Wrocławiu też nie sprawił ze zawodnicy zaczeli grac lepiej... NI CHUJA jak to napisałes, po prostu miał czarodziejską różdzke i z tych samych zawodników którzy bronili sie przed spadkiem zaczarował i zaczeli bić sie o mistrza.
Robert M. to mierny europejski trener który sie dopiero uczy, kto wie, moze nie nauczy sie niczego i bedzie mierny zawsze, a moze cos z niego jeszcze bedzie.
Na dzień dzisiejszy to mierny trener który w całej swojej karierze osiągnął mistrzostwo Polski z drużyną która co rok o mistrza walczy. Innych sukcesów brak.
AAA i awansował do Ligi Europejskiej
(co by mu nie odbierac to jednak sukces

)