Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6875
Stary 02.11.2011, 12:06
ale czy będzie miało sens zwalnianie go ?

Nagle Kirm sobie przypomni jak sie gra, Paljić nauczy sie grac w obronie, Chavez trzymać linię, Lamey zlapie prędkość a Pareiko nie puści zadnej bramki ? Ni chuja.
Nie dosc ze coach by dostał odszkodowanie, to ...kto na jego miejsce ? No chyba ze w grę dalej wchodziła by opcja zagraniczna, ale Bóg wie co prezes ma w głowie po przygodzie holenderskiej.
Ja bym zostawił Roberta, conajmniej do końca sezonu. Liga jest tak wyrównana ze w 2 kolejki cała tabela moze odwrócić sie do góry nogami ( oprócz siurków z ostatniego miejsca oczywiscie)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując