Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6873
Stary 02.11.2011, 11:48
Każdy pokemon zarzuca w ten sposób:
1) Nie strzelamy bramek. Odpowiedź: a ilu mamy napastników w drużynie? Z tego co widzę to JEDNEGO. Bitona. Nawet jak chłopak ma słabszy dzień to trudno go zastąpić.Genkov kontuzjowany, Boguski...przemilczmy.RTaczej po kontuzji sięjuż nie odbuduje.
2) Nie gramy 4-4-2. Odpowiedź: Patrz punkt 1. Niby kim to mamy grać? No i dlaczego nie graliśmy wcześniej a jakoś wygrywaliśmy , co?
3) Nie tworzymy akcji. Odpowiedź.Tworzymy. Tylko, że takie na jakie nas stać w tym momencie. Nie mamy ani defensywnego zawodnika nr 1, ani skrzydłowego nr 1, ani ofensywnego pomocnika nr 1. Są zastępcy. Bez formy.
4) Trener gada głupoty na konferencjach.Odpowiedź: Trener jest jednością z drużyną.Ruga ich w szatni, ale publicznie broni.Bo gra z nimi o wspólny cel. Coś jak z forumowiczami. Widzą karnego, widzą rękę, ale to nie znaczy, że powiedzą na koniec seoznu-Wisła nie powinna być MP i oddajmy ten puchar, niech Lech zagra w eliminacjach LM.

Ja osobiście widząc wszystkie problemy stojące przed Wisłą, za sukces uznam utrzymanie 4-6 pkt straty przed przerwą między rundami.
Odpowiedz cytując