Lysy napisał(a):

Kto nie docenił, ten nie docenił. Śmiać mi się chciało, ze "znawców" co przed losowaniem brali wygraną z APOLEM w ciemno, a najbardziej obawiali się... Kopenhagi . Widać jak u nich z rozeznaniem w Europejskiej piłce.
|
Odense. Mowi Ci to cos? Przypomne, ze z nimi dostalismy u siebie 1-3, a Odense to w tej chwili zespol ze srodka tabeli ligi dunskiej gdzie liderem jest... oczywiscie Kopenhaga, ktora w miniony weekend na luze ograla te Odense i to na ich boisku.
Wiec to nie jest tak, ze Kopenhage bysmy lekko pykneli bo jak sie okazuje ze znacznie slabszym zespolem z Danii dostalismy i to u siebie.
Nie rajcujmy sie tym, ze APOEL gra tak w LM a my bylismy od LM tylko 3-4 minuty w meczu z nimi. Oni do tej LM weszli i widac, ze prezentuja dobry poziom. Przypomnijcie sobie jak my na Cyprze odstawalismy. Niby tylko kilka minut brakowalo ale pod wzgledem poziomow to roznica byla kolosalna.