Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6870
Stary 02.11.2011, 11:33
Grunt, to w chwili kryzysu, zachować rozsądek - jak na giełdzie. Jeden zły ruch i może być tragedia, a w naszym przypadku nie ma co ryzykować, zwłaszcza, że źle (jeśli chodzi o wyniki) nie jest. Dajcie trenerowi "zagrać" kolejne mecze, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie sposób nie zauważyć tego, co wyprawia nasz eliminacyjny rywal. Każdy inny potencjalny rywal albo odpadł jeszcze w eliminacjach, albo gnije teraz gdzieś na dnie swojej grupy... a APOEL bije zdobywcę LE i dwóch finansowych potentatów ze Wschodu...


Edit:
Gdyby jeszcze porównać osiągnięcia sprzed roku - lider po 12.kolejkach (wówczas Jagiellonia) miała 25 pkt, czyli tyle co Śląsk. My mieliśmy 18 pkt i zajmowaliśmy 7 miejsce, teraz jest więc, było nie było - lepiej.

A co do wywołanej przez kogoś Cracovii - wówczas miała 4 pkt i 8 punktów straty do zajmującego wtedy 15.miejsce... Lecha Poznań i 9 punktów straty do 14.wtedy ... Śląska Wrocław.

To tylko powinno jeszcze bardziej wam unaocznić jak w naszej buraczanej lidze wszystko jest możliwe...
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 02.11.2011 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując