śledziu napisał(a):

Hehe.. szpital św. Rafała.
Moja córa była tam na konsultacji u chirurga, po skierowaniu od rodzinnego, bo coś dziwnego miała na prawej łydce. Lekarz na konsultacji nie miał najmniejszego pojęcia co się dzieje i dla spokoju sumienia... zabandażował lewą łydkę. No, żesz....