|
Oldpara dokładnie, mam takie samo zdanie. Niektórzy już zapomnieli jak po przerwie zimowej wszyscy zachwycali się grą Wisły. W Canal+ niemal co program pokazywali jakieś akcje, zachwycali się, chociaż na wiosnę śpiewaliśmy na stadionie ,,Wisełka nigdy nie spadnie". Maaskant świetnie przygotował piłkarzy do rundy wiosennej, a potem znów do eliminacji. Niektórzy nie potrafią zrozumieć że zwolnienie trenera to wcale nie jest rozwiązanie. ( Skorże też chcieli zwalniać po meczu z Podbeskidziem, a jak gra teraz Legia z tym samym składem, chyba każdy widzi? )
|