Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8575
Stary 02.11.2011, 11:19
tofik napisał(a):Wyświetl post
Gdy było po równo (11na11) oni zamykali zamek przed naszym polem karnym, a my jedynie wykopywaliśmy gdzie popadnie na uwolnienie.
Krótka jest ludzka pamięć. Do czasu gdy graliśmy po 11 Wisła tez stwarzała sobie sytuacje, a Fulham wcale nie cisneło jak na przykład robiło to Twente.
Nie to, żebym wieścil zwycięstwo w Londynie. Przewaga kadrowa jest po stronie Angoli.
Liczę jednak na twardą walkę i niezłą grę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując