tofik napisał(a):

|
Gdy było po równo (11na11) oni zamykali zamek przed naszym polem karnym, a my jedynie wykopywaliśmy gdzie popadnie na uwolnienie.
|
Krótka jest ludzka pamięć. Do czasu gdy graliśmy po 11 Wisła tez stwarzała sobie sytuacje, a Fulham wcale nie cisneło jak na przykład robiło to Twente.
Nie to, żebym wieścil zwycięstwo w Londynie. Przewaga kadrowa jest po stronie Angoli.
Liczę jednak na twardą walkę i niezłą grę.