Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8574
Stary 02.11.2011, 09:34
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Nunez o ile zagra, to będzie miał taki "doping" jak Dolha, kiedy wrócił na R22.
Raczej nie sądze. Wiślaków będzie pewnie wiecej, albo tyle samo co miejscowych, a na pewno będziemy o wiele głośniejsi, więc nie będzie miał kto Nuneza zakrzyczeć.

Natomiast co do meczu - szykuje sie mocny wpie.rdol - nie ma co się oszukiwać - w aktualnejs sytuacj kadrowej i formie remis byłby cudem. Fajnie by było, gdyby obeszło się bez blamażu - czyli jakiegoś 0:4 czy 0:5.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując