vaazon napisał(a):

|
Nunez o ile zagra, to będzie miał taki "doping" jak Dolha, kiedy wrócił na R22.
|
Raczej nie sądze. Wiślaków będzie pewnie wiecej, albo tyle samo co miejscowych, a na pewno będziemy o wiele głośniejsi, więc nie będzie miał kto Nuneza zakrzyczeć.
Natomiast co do meczu - szykuje sie mocny wpie.rdol - nie ma co się oszukiwać - w aktualnejs sytuacj kadrowej i formie remis byłby cudem. Fajnie by było, gdyby obeszło się bez blamażu - czyli jakiegoś 0:4 czy 0:5.