Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
3440
02.11.2011, 08:33
Fulham Londyn - Wisła Kraków
3:1 (2:0)
Skład :
Pareiko - Jovanović, Lamey , Jaliens , Diaz - Wilk , Nunez , Garguła , Kirm , Iliev - Biton
Bramki:
Biton
Zmiany :
Genkow , Boguski ,Paljić
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido