|
Może być tak że Małecki albo Melikson zostaną sprzedani a kasa z ich transferu powędruje do Czarleoi(czy jakoś tak) a mym bitona i wszyscy ucieszeni, ale nikt nie wziął pod uwagę czy biton będzie chciał przejść do wisły, jeżeli ten klub belgijski awansuje, a raczej tak się stanie to mamy małe szanse.
|