Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8568
Stary 01.11.2011, 23:21
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Kto nie docenił, ten nie docenił. Śmiać mi się chciało, ze "znawców" co przed losowaniem brali wygraną z APOLEM w ciemno, a najbardziej obawiali się... Kopenchagi . Widać jak u nich z rozeznaniem w Europejskiej piłce.


Swoją drogą obstawiałem, że wyjdą z grupy z 2 miejsca, a tu wszystko wskazuje , że pierwsze jest bardziej realne
Daj spokój. Nie każdy obserwuje transfery w lidze duńskiej czy cypryjskiej. Ludzie mieli prawo myśleć, że Kopenhaga jest trudniejszym przeciwnikiem, gdyż nie tak dawno grali w 1/8 LM. Po ładnej grze w grupie.
Odpowiedz cytując