Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
8568
01.11.2011, 23:21
Lysy
napisał(a):
Kto nie docenił, ten nie docenił. Śmiać mi się chciało, ze "znawców" co przed losowaniem brali wygraną z APOLEM w ciemno, a najbardziej obawiali się... Kopenchagi
. Widać jak u nich z rozeznaniem w Europejskiej piłce.
Swoją drogą obstawiałem, że wyjdą z grupy z 2 miejsca, a tu wszystko wskazuje , że pierwsze jest bardziej realne
Daj spokój. Nie każdy obserwuje transfery w lidze duńskiej czy cypryjskiej. Ludzie mieli prawo myśleć, że Kopen
h
aga jest trudniejszym przeciwnikiem, gdyż nie tak dawno grali w 1/8 LM. Po ładnej grze w grupie.
vaazon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vaazon
Znajdź inne posty napisane przez vaazon