FraMat napisał(a):

|
Jak najbardziej na temat... Nie doceniliśmy tego Apoelu. 4 mecze, 8 punktów i pierwsze miejsce w grupie przed Zenitem i Porto
|
Kto nie docenił, ten nie docenił. Śmiać mi się chciało, ze "znawców" co przed losowaniem brali wygraną z APOLEM w ciemno, a najbardziej obawiali się... Kopenhagi

. Widać jak u nich z rozeznaniem w Europejskiej piłce.
Swoją drogą obstawiałem, że wyjdą z grupy z 2 miejsca, a tu wszystko wskazuje , że pierwsze jest bardziej realne
