|
Smuda, Kasperczak, Skorza, Petrescu... kazdy z tych trenerów zaliczyło taka "męczarnię" z słabszym zespołem... konczyło sie to zwolnieniem, potem krotka poprawą i kolejnymi problemami czy brakami...
No i ten Apoel pokonalo Porto w LM...
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|