Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6863
Stary 01.11.2011, 22:58
Smuda, Kasperczak, Skorza, Petrescu... kazdy z tych trenerów zaliczyło taka "męczarnię" z słabszym zespołem... konczyło sie to zwolnieniem, potem krotka poprawą i kolejnymi problemami czy brakami...

No i ten Apoel pokonalo Porto w LM...
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując