Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
8562
01.11.2011, 22:40
Ten APOEL to było dla nas chyba jednak najgorsze z mozliwych losowań
tak można stwierdzić po wynikach w LM
tym bardziej na uwagę zasługuję nasza wygrana z nimi na R22 i prawie wyeliminowanie ich z LM ale o tym pewnie nikt nie napisze...
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!