Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8562
Stary 01.11.2011, 22:40
Ten APOEL to było dla nas chyba jednak najgorsze z mozliwych losowań
tak można stwierdzić po wynikach w LM
tym bardziej na uwagę zasługuję nasza wygrana z nimi na R22 i prawie wyeliminowanie ich z LM ale o tym pewnie nikt nie napisze...
WISŁA AZORY !
Odpowiedz cytując