mitmichael napisał(a):

|
Nie na temat ale warte uwagi - APOEL wygrywa u Siebie z Porto 2:1 w ostatnich sekundach spotkania. Teraz w mediach powinni napisac, ze Wisła na tle APOEL-u zrobiła co mogla.
|
My to mamy pecha, pewnie Apoel jest teraz w zyciowej formie. Ale patrzac na nasza to czego my chcielismy szukac w LM.