mitmichael napisał(a):

|
Zadne myslenie polskimi kategoriami - przeciez jeden z pilkarzy Fulham powiedzial po meczu z Nami, ze dla nich najwazniejsza jest liga.l[/url]
|
No to zobaczymy już w czwartek jak to Anglicy "odpuszczają" ten nieligowy , pucharowy mecz z Wisłą